III Международная специализированная оптовая выставка декора, подарков и дизайна

«МЭДВИН: САЛОН ДЕКОРА и ПОДАРКОВ — 2008»

КИЕВ
Выставочный центр «КиевЭкспоПлаза» (ул. Салютная, 2-б)
2 — 4 октября 2008 года

При поддержке Министрерства Украины по вопросам семьи, молодежи и спорта

В рамках выставки:
Международный конкурс флористов.
Конкурс флористов среди детей и детей-сирот.
Мастер-классы по флористике при участии иностранных преподавателей.

Разделы выставки:
Подарки и сувениры для оформления интерьера;
Интерьерные аксессуары, репродукции картин, зеркала, багеты, рамы;
Декораивные изделия из керамики, стекла, фарфора и металла;
Фотоальбомы, рамки для фото и картин;
Часы наручные, настенные, настольные;
Световое оформление: люстры, торшеры, бра, настольные лампы;
Аквадизайн, фонтаны, водопады, аквариумы;
Декоративный текстиль, ковры;
Сувениры и бизнес сувениры;
Праздничные декорации для оформления интерьера витрин магазинов и салонов;
Посетители выставки: Владельцы и товароведы магазинов, универмагов, супермаркетов,специализированных магазинов сувениров, хозтоваров, частные предприниматели, оптовые компании, дистрибюторы, владельцы открытых розничных торговых точек, менеджеры по работе с клиентами и ответственные за закупку товаров сувенирного направления, дизайнеры интерьеров, директора флористических салонов, флористы, рекламно-сувенирные комании.

Руководитель проекта: Оксана Мусиец — Oxana@medvin.kiev.ua

ТРЕНД-ШОУ — ТРЕНДИ 2008/2009
Показ новітніх тенденцій сувенірно-новорічного дизайну!
Одна з головних подій виставок — Тренд-шоу — показ актуальних тенденцій святкового декорування на наступний сезон 2008-2009 р.
Некомерційна експозиція, складена провідними компаніями українського новорічно-сувенірного ринку, є фестивалем трендів — модних напрямків і стилеутворюючих тенденцій в дизайні і декорі. Тренд-Шоу – це експозиція, складена з експонатів, наданих учасниками виставки, які по фактурі і кольору відповідають найновішим і самим модним тенденціям 2008- 2009  років.
Як відомо, святкові прикраси та інтер`єри залежні від моди, і обираючи, важливо добре уявляти собі, наскільки актуальним є певний продукт. Експонати, представлені на європейських виставках, такі яскраві і різноманітні, що відвідувачі часто губляться і не можуть зрозуміти, який саме стиль їм підходить.
Тренд-Шоу — це фестиваль декору, дизайну і подарунків, який є провідником покупця у світі модних речей для інтер’єру і свята та допомагає зорієнтуватися у всій різноманітності. 
Незвичайні ідеї, модні кольори, сучасні матеріали  зібрані воєдино найвідомішими фахівцями в цій сфері, щоб продемонструвати відвідувачам, як правильно сформувати подарунковий і новорічний асортимент наступного  сезону!
ОРГАНІЗАТОР ТРЕНД-ШОУ: Фітоарт-студія Олени Бутко.
СПОНСОРИ ТРЕНД-ШОУ: SHISHI, ТЕАМО, Гранд Декор.
Благодійна акція!
У рамках виставок пройде благодійна акція серед експоненів зі збору й передачі новорічних товарів,  дитячих товарів, товарів для творчості й хоббі для дітей-сиріт, що беруть участь у Всеукраїнському конкурсі флористів серед дітей-сиріт. Всі товари, надані учасниками виставок,  будуть передані дитячим будинкам, які направили дітей для участі у конкурсі. Фірми-благодійниці  будуть нагороджені дипломами оргкомітету  конкурсу та виставки.
 
Благодійний аукціон!
У рамках виставок пройде благодійний аукціон з продажу робіт учасників ІII Всеукраїнського конкурсу флористів серед дітей-сиріт «Різдвяні дзвоники». Гроші, отримані від продажу робіт, будуть передані юним конкурсантам.
 
 
2 жовтня
10.00 Початок роботи виставки.
11.00 Церемонія офіційного відкриття виставки та ІІІ Відкритого національного конкурсу флористів з міжнародною участю «Світ чудес» на майдані презентацій.
11.00-14.00 Конкурс флористів. Перша конкурсна робота. Колаж «Зимові візерунки» (Експомісця флористів).
11.30-12.30 Майстер-клас «Альтернативні ялинки». Організатор – журнал «Flower Show» (Майдан презентацій).
12.30-13.30 Майстер-клас «Декор святкового новорічного столу». Поліна Школьникова, флорист-дизайнер, призер національних і міжнародних конкурсів (Майдан презентацій).
13.30-14.30 Майстер-клас «Новорічні гірлянди». Організатор – журнал «Flower Show» (Майдан презентацій).
14.30-15.30 Майстер-клас «Декор столу: Напередодні Різдва». Організатор – Фітоарт-студія Олени Бутко (Майдан презентацій).
15.00-17.00 Конкурс флористів. Друга конкурсна робота. Декор столу «Сімейний святвечір» (Експомісця флористів).
15.30-16.30 Майстер-клас «Декоративне скло: святкове оформлення столу». Організатор – журнал «Flower Show» (Майдан презентацій).
11.00-17.00 Найкращі тенденції нового сезону від компанії SHISHI. (Стенд  Е — 4 в центрі залу).

3 жовтня
10.00 Початок роботи виставки.
10.00-11.00 Підготовка до ІІІ Відкритого національного конкурсу флористів з міжнародною участю «Світ чудес». Другий етап.
10.00-11.00 Підготовка до ІІІ Всеукраїнського конкурсу флористів серед дітей-сиріт «Різдвяні дзвоники» .
11.00-11.40 Майстер-клас «Оформлення подарунку». Організатор – журнал «Flower Show» (Майдан презентацій).
11.00-12.30 Конкурс флористів. Третя конкурсна робота.  Подарунковий букет «Осіння метаморфоза». (Експомісця флористів).
12.00-13.00 Майстер-клас «Іграшки, панно, рамки з соленого тіста до Різдва. Ляльки з терропласта». Бєліцька Наталія, арт-майстерня «Бейтейну» (Майдан презентацій).
13.00-14.30 Дитячий конкурс. Конкурсна робота: святкова композиція на святвечір «Різдвяна зірка» (Експомісця Дитячого конкурсу флористів).
13.15-14.00 Різдвяні іграшки і сувеніри зі сухофруктів і прянощів. Фітоарт-студія Олени Бутко (Майдан презентацій).
14.00-15.00 Майстер-клас «Різдвяний вінок для великих площ». Поліна Школьникова, флорист-дизайнер, призер національних і міжнародних конкурсів  (Майдан презентацій).
15.00 Нагородження переможців і учасників дитячого конкурсу дипломами і цінними подарунками (Майдан презентацій).
15.30-16.30 Презентація продукції торгових марок OASIS і FLORALIFE. Організатор – компанія Smithers-Oasis Denmark. Флорист – Олена Бутко (Майдан презентацій).
16.30 Нагородження переможців і учасників ІІІ Відкритого національного конкурсу флористів «Світ чудес» (Майдан презентацій).
17.00-18.00 Майстер-клас «Різдвяний сюрприз». Ростислав Кравчук, володар гран-прі національних і міжнародних конкурсів, а також Великої золотої медалі Королівського шоу в місті Единбурзі (Майдан презентацій).
11.00-17.00 Найкращі тенденції нового сезону від компанії SHISHI. (Стенд  Е — 4 в центрі залу).

4 жовтня
10.00-15.00 Робота виставки.
11.00-12.00 Майстер-клас «Подарунок мамі до Різдва (кошики, композиції)». Флорист-дизайнер Вікторія Тумасова, дизайн-студія «Smile.TV».


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/pin4uk/4.pin4uk.z8.ru/docs/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *